Відділ освіти Галицької районної державної адміністрації

Новини

З метою об’єктивного висвітлення діяльності українського визвольного руху і відзначення 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії 10 жовтня 2017 року на базі Муніципального центру патріотичного виховання молоді імені Степана Бандери м. Івано-Франківську відбулись  історичні студії. Тема конференції «Українська Повстанська Армія: історія, уроки, сучасність». З доповіддю «Історія в поезіях крізь грати» виступила Питель Софія Ігорівна, учитель історії Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст. Основна увага була  зосереджена на дослідженні творчості вояка УПА Степана Гака.


21 вересня 2017 року, у Міжнародний день миру, о 14.00 год.у всіх навчальних закладах району пролунали шкільні «Дзвоники Миру»,  які  сповістили  про волю та бажання дітей,  вчителів і батьків жити в мирі .

Таким чином, учні  навчальних закладів долучилися до участі у  Всеукраїнському флешмобі «Дзвін Миру»,  який став своєрідним перегуком  із «Дзвоном миру», який у цей день і час пролунав біля штаб- квартири в ООН  у Нью-Йорку.

 Сподіваємось, що ці «Дзвоники  миру » будуть тим маленьким внеском учнівської молоді у велику справу встановлення миру в нашій країні.