Документи ЗЗСО
Старомартинівський ЗЗСО
Свідоцтво про державну реєстрацію Старомартинівської ЗОШ
Кошторис Старомартинівської ЗОШ на 2020 рік
Звіт директора школи Савчук М.М. про «Підсумки роботи Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ступенів за 2019- 2020 навчальний рік »
У 2019-2020 навчальному році в Старомартинівській ЗОШ І-ІІ ступенів навчалось 28 учнів, працювало 11 педагогів та було 4,5 ставки обслуговуючого персоналу.
Враховуючи те, що школа малокомплектна (тільки чотири класи працювали за повними навчальними планами, а у одному класі учні навчалися за індивідуальним навчальним планом) перед педагогічним колективом стояло завдання підвищення відповідальності кожного за якість і результативність роботи, максимально використовувати можливості індивідуального та диференційованого навчання і виховання для підвищення якості навчально-виховного процесу, вироблення кожним вчителем своєї власної системи роботи з учнями.
2019-20 навчальний рік у І-4 класах закінчило 19 учнів. Атестовано 6 учнів 2-4 класів. З них навчалися:
на високому рівні навчальних досягнень—4 учні ;
на достатньому рівні навчальних досягнень- 2 учні.
В 5-9 класах навчалося 8 учнів. Атестовано 8 учнів. З них навчалися:
на високому рівні навчальних досягнень— 4 учнів;
на достатньому рівні навчальних досягнень— 4 учнів.
До наступних класів переведено 19 учнів 1-4 класів .
Учні 5 класу переведені до наступного класу .Учні 5 класу Химка Тетяна та Романів Андрій нагороджені Похвальними листами « За високі досягнення у навчанні». З 9-го класу зі школи випущено 6 учнів, двоє з них- Андріїв Назар та Юрик Софія одержали свідоцтва з відзнакою . А учень 9 класу Балич Олександр отримав свідоцтво особливого зразка для дітей з ООП.
Відповідно до Річного плану роботи школи в минулому 2019-2020 навчальному році педагогічний колектив продовжував працювати над проблемою «Реалізація особистісно орієнтованого навчання , виховання та розвитку школярів в умовах малокомплектної школи». Для розв’язання даної проблеми розглядалися теоретичні та практичні питання особливостей роботи з учнями в класах з малою наповнюваністю. Їх розглядали на засіданнях педрад, нарадах при директорові, на шкільних методоб’єднаннях та оперативних методичних нарадах.
Значна увага адміністрації та педколективу школи приділялась дотриманню Державних стандартів щодо змісту , обсягу виконання навчальних програм та рівня навчальних досягнеь учнів. Проведено наради за підсумками роботи педколективу у І-му та ІІ семестрах. Вивчення і обговорення даного питання свідчать , що вчителі , в основному дотримуються Державних стандартів. Календарне планування відповідає вимогам Методичних рекомендацій МОН України та Пояснювальних записок про календарне планування до кожного предмету. Передбачена необхідна кількість контрольних , практичних та лабораторних робіт , уроків позакласного читання , розвитку мовлення виконувалася всіма вчителями. Вчасно велися записи в класних журналах , записи тем уроків відповідали календарному плануванню.
Всі вчителі в основному дотримувалися норм при оцінюванні рівня навчальних досягнень учнів , виробленню практичних вмінь застосовувати набуті знання в практичній діяльності. Через відсутність оплачуваних годин епізодично проводилась позакласна робота з предметів, вона не стала засобом інтелектуального розвитку школярів та не сприяла зацікавленню предметом. Недостатньою була робота з підготовки учнів до предметних олімпіад, особливо ІІ рівня.
Науково-методичний рівень вчителів підвищувався шляхом проходження курсової перепідготовки при обласному ІППО ( Проць О.Л.,Курась Г.В. Якула Н.М., Боєчко Г.Р.), участі в методоб’єднаннях , педрадах . Атестацію у 2019-2020 н.р. пройшли 2 вчителів: Марій Г.В.- підтвердила звання “Спеціаліст вищої категорії”, та Фабуляк І.О. якій присвоєно звання
“ Спеціаліст ІІ категорії “
З метою підвищення свого професійного рівня кожен вчитель веде
портфоліо , в якому зібрані державні документи про освіту , новини педагогіки , психології , передових педагогічних технологій , методичні розробки уроків та виховних заходів і т.п. Окремі вчителі ведуть моніторинг навчальних досягнень учнів на протязі навчального року та динаміку змін у навчанні та рівні вихованості на протязі декількох років.
При підготовці та проведенні педрад вивчається теоретичний аспект винесеного питання, аналізується діяльність педагогів з даної проблеми і намічаються шляхи подолання труднощів і упущень.
На уроках і позакласних заходах формувався світогляд учнів на засадах християнської моралі , виховувалось добро , милосердя , віра в краще майбутнє кожної людини.
В цілому методична робота показала зрослу педагогічну майстерність кожного вчителя, їх бажання працювати творчо.
У виховній роботі педагогічний колектив працював над реалізацією національної програми «Діти України» , Національної програми патріотичного виховання , регіональної програми виховання шкільної молоді, інших державних документів про освіту.
Протягом року в школі відмічалися державні , національні та релігійні свята. Зокрема , з метою здійснення національно-патріотичного виховання проведено виховні заходи до річниці створення УПА , дня Збройних Сил України , в пам’ять про жертви Голодомору , відзначено День Злуки , Шевченківські дні, та інші заходи з дітьми різних вікових груп. Духовно-моральне виховання здійснювалось під час проведення свята Миколая , Новорічно-Різдв’яного дійства .
Значна увага приділялась іншим напрямам виховної роботи: проведено тиждень правових знань , тематичні загальношкільні лінійки з питань ведення здорового способу життя , дотримання правил особистої гігієни , попередженню дитячого травматизму, прививалася любов до народних традицій та звичаїв , фольклору.
Робота з батьками спрямовувалась на співпрацю з педколективом для покращення якості знань та забезпечення вихованості дітей. За їх безпосередньої участі школа провела поточний ремонт по підготовці до нового навчального року.
Директор Савчук М.М.