Відділ освіти Галицької районної державної адміністрації

1

НАКАЗ

 

від 10.08.2017 року                        м.Галич                                        № 214

 

 

Про призначення

уповноважених осіб

 

На виконання листа департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації від 17.07.2017 року № 617/01-14/07 «Про подання іноформації, з метою забезпечення своєчасного збору верифікованих даних освітньої статистики до iнформацiйно-телекомунiкацiйної системи «Державна інформаційна система освіти», який розпочнеться у вересні 2017 року,

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Призначити уповноваженого працівника за завантаження даних в ІТС «ДIСО» методиста районного методичного центру відділу освіти Маслія І.С.
 2. Методисту районного методичного центру відділу освіти Маслію І.С.:
  1. Перевірити достовірність та повноту інформації в ІТС «ДІСО» про відділ освіти районної державної адміністрації та загальноосвітні навчальні заклади району.
  2. Внести зміни до відповідного переліку або доповнити його у разі відсутності інформації.
  3. Забезпечити подання форм ЗНЗ-1, ЗНЗ-2 76-РВК державної статистичної звітності у визначені терміни в автоматизованому режимі в ІТС «ДІСО».
 3. Призначити уповноваженого працівника за складання та подання державної статистичної звітності в сфері загальної середньої освіти в 2017-2018 навчальному році головного спеціаліста відділу освіти Хомин Н.І.

3.1 Головному спеціалісту відділу освіти Хомин Н.І. забезпечити подання форм 83-РВК, 77-РВК, 1-ЗСО державної статистичної звітності у визначені терміни в автоматизованому режимі в ІТС «ДІСО».

 1. Призначити керівників загальноосвітніх навчальних закладів району уповноваженими особами, відповідальними за складання та подання державної статистичної звітності в 2017-2018 навчальному році до ІТС «ДІСО» у визначені терміни.
 2. Уповноваженим працівникам забезпечити наявність електронного цифрового підпису виданого акредитованими центрами сертифікації ключів ІДД «ДФС» або ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» до 14 серпня 2017 року. Інструкція та рекомендації щодо отримання електронного цифрового підпису додається.
 3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

              Начальник відділу освіти                     Іван Матейко