A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Галицької міської ради

Відбулась серпнева конференція

Дата: 27.08.2021 16:43
Кількість переглядів: 311

27 серпня 2021 року на базі Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Галицької територіальної громади на тему: «Пріоритетні напрями розвитку освіти в Галицькій територіальній громаді» У  конференції взяли участь міський голова Олег Кантор та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вікторія Дебенко,  начальник відділу освіти Іван Матейко, голова профсаілкової організації працівників освіти Ігор Петраш, працівники відділу освіти, керівники закладів освіти, педагоги громади.

Керівник громади подякував педагогам за їх нелегку працю та привітав з початком нового навчального року.

«З реформою децентралізації сталося немало змін, зокрема, і в галузі освіти. Перед нами, як новоствореною територіальною громадою, стоїть сьогодні багато викликів і проблем. Але разом ми вчимося долати труднощі, іноді зобов’язані приймати непопулярні рішення, щоб надавати якісні освітні послуги на території нашої громади. Закликаю Вас бути однією командою, бо лише завдяки співпраці та порозумінню ми зможемо отримати бажаний результат», - наголосив Олег Кантор.

Вікторія Дебенко актуалізувала питання формування спроможної мережі закладів освіти, її розвитку та забезпечення якісних освітніх послуг.

Основні напрями розвитку освітньої галузі територіальної громади у 2021/2022 навчальному році окреслив Іван Матейко.

Галина Кашуба розповіла про співпрацю з громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», зокрема про розробку стратегії розвитку освіти  громади.

У рамках конференції учасники обговорили особливості організації освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році, окреслили нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.

Йшлося і про нові стандарти української школи, виклики освітньої реформи,  організацію харчування  та підвозу учнів у закладах освіти, інклюзивне навчання, національно-патріотичне виховання учнівської молоді.

Матеріали конференції розміщені за посиланнями:

Особливості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в 2021-2022 навчальному році

Забезпечення якісної освіти для дітей з особливими освітніми потребами

Національно-патріотичне виховання учнів в контексті Нової української школи


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень